Манікюр та педікюр

У салонах краси Fusion одеситам і гостям міста пропонується класичний, європейський, апаратний, медичний і комбінований манікюр і педикюр у центрі Одеси і в Аркадії.

Абсолютна стерильність і гігієнічна безпека гарантуються. Всі прилади проходять 4-ступінчасту систему очищення інструментів – дезінфекцію, миття під проточною водою, стерилізацію в сухожаровій шафі за температури понад 200 градусів, зберігання в ультрафіолетовому стерилізаторі.

Ми пропонуємо покриття нігтів якісними лаками американського бренда OPI, гель-лаками OPI і преміум-бренда Artistic. Велика палітра найбільш затребуваних відтінків, феноменальна стійкість і легке зняття.

Для ніжних доглянутих рук ми рекомендуємо послугу парафінотерапії – всього за 15 хвилин релакс-процедура з гарячим косметичним парафіном і легким масажем надовго усуває сухість шкіри. Таке приємне завершення манікюру особливо рекомендується взимку і в міжсезоння. До речі, сильні чоловічі руки теж мають бути доглянутими – оцінить ефект парафінової маски в комплекті з чоловічим манікюром в обох салонах FUSION.

Ціни

Манікюр класичний (обрізний)

260 ₴

Манікюр європейський

240 ₴

Апаратний манікюр

285 ₴

Нанесення лаку

від 100 ₴

Гель-лак

260 ₴

Парафінова маска для рук

135 ₴

Зміцнення нігтів IBX

185 ₴

Педикюр класичний для жінок

350 ₴

Класичний педикюр із елементами медичного

380 ₴

Медичний педикюр

450 ₴

Манікюр класичний для чоловіків

270 ₴

Манікюр європейський для чоловіків

250 ₴

Педикюр класичний для чоловіків

400 ₴

Записатися на послугу

1. Оберіть послугу

2. Оберіть майстра, дату та час

3. Чекайте на дзвінок адміністратора салону!

ЗАПИСАТИСЯ

Стрижка

Фарбування

Манікюр

Макіяж

Косметологія

Депіляція