Макіяж

Візажисти Fusion багато років поспіль готують зірок на червону доріжку Одеського міжнародного кінофестивалю, працюють за лаштунками Odessa holiday fashion week, готують наших клієнток до важливих фотосесій, незабутніх подій у житті і краще за всіх знають, як зробити так, щоб ви закохалися у своє відображення.

Light-макіяж із його максимальною натуральністю і легким акцентом на губи й очі, денний або nude-макіяж, драматичний вечірній макіяж для веселих вечірок в Одесі, макіяж на важливу подію – весілля або випускний вечір, нарешті стійкий аеромакіяж – для виступу на сцені або зустрічання світанку після весілля, випускного балу – в будь-якому разі вибір за вами, просто довіртеся професійним визажистам FUSION, які працюють із провідними косметичними брендами світу – MAC, Smashbox, Atelier тощо.

Не забувайте, що така важлива деталь, як брови, допомагає досягти приголомшливих змін у зовнішності. Додасть юності та наївності або перетворить на жінку-вамп, підкреслить ваш стрімкий стиль життя або навпаки розповість, яка тонка душа чи артистична натура в їхньої власниці. Все це про брови, їхню форму, густоту і колір. Приходьте на корекцію та фарбування брів і познайомтеся з усіма гранями вашого приголомшливого «Я».

Ціни

 

Nude-макіяж

600 ₴

Денний, вечірній візаж

720 ₴

Макіяж для особливих випадків

850 ₴

Аеромакіяж

1000 ₴

Стрілки, губи

250 ₴

Форма брів

250 ₴

Корекція брів

200 ₴

Фарбування брів

200 ₴

Фарбування вій

160 ₴

Фарбування брів Elan / хна

250 ₴

Біозавивка вій

600 ₴

Записатися на послугу

1. Оберіть послугу

2. Оберіть майстра, дату та час

3. Чекайте на дзвінок адміністратора салону!

ЗАПИСАТИСЯ

Стрижка

Фарбування

Манікюр

Макіяж

Косметологія

Депіляція