Косметологія обличчя

У салонах краси Fusion працюють досвідчені косметологи, які мають у своєму розпорядженні величезний арсенал косметичних засобів і апаратів від лідерів світової індустрії, що дозволяє домогтися дійсно відчутних результатів, які стосуються очищення, омолодження, ліфтингу, зволоження шкіри, а також вирішення індивідуальних косметологічних проблем.

У нас проводяться атравматична, ультразвукова і комбінована чистки обличчя, разноманітні масажі обличчя, численні варіанти пілінгу, застосовуються апаратні методики, карбоксітерапія.

Наші косметологи допоможуть обрати найбільш ефективний і щадний варіант із урахуванням індивідуальних особливостей вашої шкіри. Ми працюємо з такими косметичними брендами, як Guinot, Academie, Medik8, Sesderma та іншими лідерами професійної косметики.

Не важливо, що ви оберете – наш косметологічний напрямок стане вашим улюбленим, адже ми працюємо тільки з найефективнішими методиками з догляду за обличчям і тілом, результат впливу яких ви спостерігатимете щоранку, дивлячись у дзеркало без макіяжу.

Ціни

Ультразвукова чистка

800 ₴

Атравматична / комбінована чистка обличчя

від 800 ₴

Догляд за типом шкіри GUINOT

950 ₴

Гідродермія GUINOT (з подвійною іонізацією)

1200 ₴

Пілінги

від 800 ₴

Масаж обличчя

від 300 ₴

Записатися на послугу

1. Оберіть послугу

2. Оберіть майстра, дату та час

3. Чекайте на дзвінок адміністратора салону!

ЗАПИСАТИСЯ

Стрижка

Фарбування

Манікюр

Макіяж

Косметологія

Депіляція