ПРО НАС

Історія FUSION почалася в Одесі 2009 року з відкриття салону краси популярної французької франшизи. Від цього моменту ми закохалися у французькі техніки стрижок і мелірування, а за основу взяли європейські стандарти обслуговування, вимоги до гігієни та сервісу. Цю любов і розуміння філософії роботи з клієнтами на найвищому рівні ми пронесли крізь роки, збагативши своїм особистим професійним досвідом, уважним спілкуванням із нашими клієнтами та їхніми відгуками, безперервним навчанням і вивченням міжнародного досвіду на ринку б’юті-послуг.

Уже 2010 року салонів стало два. Від самого початку наші салони були б’юті-партнерами знакових одеських заходів – Odessa Holiday Fashion week, потім Одеського міжнародного кінофестивалю, Mercedes-Benz Odessa Fashion Days, “Ґешефту”.

У 2013 році салони вийшли з франшизи і почали працювати під власним брендом – так з’явився FUSION.

Нашу назву обрано не випадково – поза межами суворих корпоративних правил франшизи майстри салонів почали застосовувати найрізноманітніші техніки стрижок і фарбувань від прославлених європейських шкіл перукарського мистецтва, підкріплюючи свої навички регулярним навчанням у найкращих представників професії з України та Європи. Проте основою техніки стрижок і мелірування, створення кольору і підходу до клієнта, як і раніше, є французька школа перукарського мистецтва, яку ми любимо і застосовуємо щодня. Відкриті техніки мелірування з плавними, природними переходами; стрижки, які не потребують особливих зусиль в укладці; легкий, повітряний елегантний стиль укладок, зачісок і плетінь; використання професійних косметичних засобів від найкращих виробників Франції, Німеччини, США, Італії – основа стабільного та якісного результату протягом багатьох років, а найголовніше – щирої любові наших постійних клієнтів.

Любові, яка, безумовно, обопільна. 

У 2017 році салон Fusion на Олександрівському проспекті, 22, перетворився на салон нового для нас формату – б’юті-бар, в якому крім б’юті-напрямку працює тату-студія і власна кав’ярня з кавовим зерном свіжого обсмаження. Place – це місце, де вас здивують приємні ціни на сети з послуг макіяжу й укладки, манікюру та педикюру. Це місце, де все починається. У Place збережені основні принципи підходу до клієнта – щирість, безпека (4-етапна дезінфекція та стерилізація), експрес-обслуговування в 4-6 рук, але водночас Place, безумовно, більш динамічний простір, ніж класичний FUSION, створений насамперед для міської активної молоді.

Перейти до Instagram @placebyfusion

Facebook

Instagram